Nowoczesny senior

24 grudnia 2023 r. odbyły się zajęcia dla dwóch grup: poziom podstawowy i poziom zaawansowany

1. Na zajęciach komputerowych w grupie podstawowej skoncentrowano się na umiejętnościach wyszukiwania informacji w internecie, korzystania z różnych wyszukiwarek oraz obsługi przeglądarki internetowej. Uczestnicy zdobywali praktyczne umiejętności dotyczące skutecznego wyszukiwania danych online, co zwiększyło ich pewność w korzystaniu z zasobów internetu.
  2. Podczas zajęć grupy zaawansowanej seniorzy entuzjastycznie uczyli się podstaw grafiki, wykorzystując program Canva do tworzenia własnych kartek świątecznych. Ich radość była widoczna w kreatywnych projektach, a zdobyte umiejętności w zakresie grafiki cyfrowej pozwoliły im na wyrażenie świątecznej atmosfery w cyfrowych dziełach.

Zajęcia odbywają się w ramach NOWOCZESNY SENIOR edycja 2 z LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2 i BEZPIECZNY SENIOR.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Dofinansowano z dotacji celowej z budżetu Miasta Konina w ramach "Bezpieczny Senior".

Seniorzy podczas zajęć NOWOCZESNY SENIOR. Fot. Jolanta Kaczyńska.