Spotkanie Oleny Satanivskiej z ukraińskimi seniorami

Dziś odbyło się pierwsze spotkanie ukraińskich seniorów w ramach projektu LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2.

Z ukraińskimi seniorami spotkała się Olena Satanivska.

Seniorzy wyrazili życzenie, aby spotkania i działania były cykliczne, z ciekawymi i zaskakującymi niespodziankami.

Сьогодні відбулася перша зустріч українських сеньйорів в рамках "Лабораторії Зрілості"

Учасники були захоплені можливістю спілкуватися з людьми свого віку і пізнавати щось нове і цікаве. Прозвучало багато пропозицій щодо тематів наступних зустрічей і видів діяльності в котрих сеньйори би охоче прийняли участь. Спектр пропозицій був надзвичайно широкий - від співу до вивчення роботи з комп'ютером чи смартфоном. Для всіх нас, то була приємна нагода поспілкуватися за кавою і печивом, і обговорити питання, котрі всіх хвилюють. Учасники поділилися власним досвідом вирішення щоденних проблем і обговорили шляхи їх розв'язання.

Сеньори висловили побажання, що надалі ці зустрічі стануть регулярними і на нас чекає ще багато цікавих і приємних несподіванок

{galeria}{/galeria}

Spotkanie realizowane jest w ramach LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie Oleny Satanivskiej z ukraińskimi seniorami. (fot. Bogusława Stranc)