Bezpieczny senior

Seniorze nie daj się oszukać! – pod takim hasłem przebiegało spotkanie z seniorami z LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI. Spotkanie prowadziły dzielnicowe: aspirant Agnieszka Ochocka i sierżant Daria Libertowska z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Wyobraźnia oszustów nie zna granic, a osoby starsze - z uwagi na swoją ufność, chęć niesienia pomocy i dobre serce - są szczególnie narażone na ich działanie. Panie dzielnicowe przedstawiły podczas spotkania wachlarz najczęstszych zagrożeń, jakie mogą czyhać na seniorów oraz przedstawiły rady, jak nie dać się oszukać.

Spotkanie realizowane jest w ramach LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 2 i BEZPIECZNY SENIOR.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Dofinansowano z dotacji celowej z budżetu Miasta Konina w ramach "Bezpieczny Senior".