Powiedz nam co myślisz

Drodzy Seniorzy.

Wasza opinia jest nieoceniona dla naszych działań w ramach projektów LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI 3 i BEZPIECZNY SENIOR.Chcemy dostosować planowane działania do Waszych potrzeb, dlatego serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety.

Ankieta jest dostępna w dwóch formach:

• Tradycyjny formularz, który można odebrać osobiście w bibliotece od 7.05.2024 r. Ankiety papierowe dostępne będą w naszych bibliotekach na terenie Konina.
  • Formularz online, który można wypełnić w wygodnym dla Was miejscu - dostępny już teraz.

Wasze uwagi pomogą nam lepiej zrozumieć, jak możemy lepiej służyć naszej senioralnej społeczności. Każdy głos się liczy!

Dziękujemy za zaangażowanie!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Grafika informująca o ankiecie w ramach Laboratorium Dojrzałości 3. Projekt: MBP w Koninie (eg)